Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej złożyli kwiaty pod Pomnikiem Wolności z okazji Święta Wojska Polskiego, 15 sierpnia. Hołd poległym żołnierzom oddali także przedstawiciele szkół i koźmińscy harcerze.
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.