15 sierpnia o godz. 12.00 przedstawiciele władz samorządowych, delegacje szkół, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń złożą wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Wolności w Koźminie Wielkopolskim.
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.