8 maja, uczczono 69.rocznicę zakończenia II wojny światowej. Z tej okazji przedstawiciele władz i placówek oświatowych złożyli pod Pomnikiem Wolności w Koźminie Wielkopolskim symboliczne wiązanki kwiatów.
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.