Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski po raz szósty zaprasza najmłodszych czytelników do udziału w akcji „Wakacje z książką i przygodą”. W zabawie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 5 do 10 lat posiadające kartę biblioteczną. Zadaniem uczestników jest odwiedzenie biblioteki cztery razy w okresie wakacyjnym i wypożyczenie co najmniej jednej książki podczas każdej wizyty. Za aktywność dzieci będą zbierały naklejki na specjalnej Karcie Poszukiwacza Przygód, a komplet czterech naklejek umożliwi udział w losowaniu upominków.
Bibliotekarki przygotowały również konkurs fotograficzny „Wakacyjne chwile z książką”, skierowany do wszystkich czytelników biblioteki bez względu na wiek. Uczestnicy mogą przesłać jedno zdjęcie przedstawiające siebie z książką lub samą książkę wypożyczoną z biblioteki w wakacyjnej scenerii. Organizatorzy zachęcają do kreatywnego połączenia letniego wypoczynku z pasją czytania. Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody.
Zapraszamy do udziału!

